O firmie


 

"Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje".

Leonardo da Vinci

 

[nazwa firmy] to polska firma medyczna oferująca pełen zakres opieki zdrowotnej.

 

Rzetelność i oddanie
Rzetelność i oddanie

Swoją działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90., mając jedynie cztery gabinety lekarskie. Kierując się dobrem i sugestiami pacjentów, nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe usługi. Obecnie dysponujemy kilkoma placówkami na terenie Dolnego Śląska, w których porad udzielają najlepsi specjaliści z wielu dziedzin medycyny.

 

Zaufanie i wyrozumiałość
Zaufanie i wyrozumiałość

Mamy podpisaną umowę z NFZ na usługi lekarzy pierwszego kontaktu, oferujemy także wizyty lekarskie z dojazdem do pacjenta. W naszych przychodniach znajdziecie Państwo również gabinety stomatologiczne oraz ortodontyczne, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach.

Profesjonalizm i zaangażowanie
Profesjonalizm i zaangażowanie

Jako jedni z nielicznych w kraju oferujemy korzystne pakiety usług medycznych, w skład których wchodzi także opieka dentystyczna. Miła i fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to wizytówka naszej firmy.

 


Koniec kolejek, koniec ze strachem przed wizytą u lekarza lecz się w [nazwa firmy]!